Російські бойовики на Донбасі стріляють у себе, аби не воювати

263
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що російські військові, які воюють на Донбасі, протягом десяти днів вчинили 3 самогубства та 5 самострілів. 

Як ідеться у повідомленні української розвідки, більшість бойовиків на Донбасі уже не хочуть воювати. 
«У період з 7 по 17 січня у підрозділах 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, які дислокуються в районі населеного пункту Пікузи, зафіксовано 3 випадки самогубства та 5 самострілів», – повідомили у Міноборони. 
Також зазначено, що більша частина військовослужбовців (в основному з числа місцевих мешканців) демотивовані та не бажають продовжувати «службу». Задля мотивації продовження виконання злочинних наказів російської окупаційної влади командування противника обіцяє підвищити грошове забезпечення особовому складу. 
Крім того, у розвідці підкреслили, що у зв’язку з неукомплектованістю штату підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК (Луганськ) Збройних Сил РФ, командування полку не звільняє в запас військовослужбовців, у яких закінчився термін дії контракту.

Коментарi

Коментарiв