«Так і передайте своєму куму» – Жадан дотепно затролив Медведчука і Путіна

147
Відомий український письменник Сергій Жадан у соціальній мережі вступив у літературознавчу дискусію з лідером «Українського вибору», кумом Президента РФ Владіміра Путіна Віктором Медведчуком.

Раніше Медведчук у своєму дописі в Facebook засудив висловлювання Жадана під час інтерв’ю про те, що українсько-російська війна поки що не дала українських Ремарка та  Ґемінґвея. 
Медведчук запевнив, що навіть якби вони й з’явилися, то були би відштовхнуті сучасною вітчизняною літературою та видавцями через «патріотичний угар».
Коментуючи ці слова Жадан підкреслив, що війна, можливо, й справді не дала Україні свого Ґемінґвея, а ось Гітлера для Росії – без сумніву.
«Пане Медведчук, цілком можливо, що ця війна не дала (поки що) Україні свого Ґемінґвея, але вона напевне дала Росії свого Гітлера. Можливо, в нього за вікном нині 1939-й, можливо, 1940-й, цілком можливо навіть, що він готується до свого 1941-го. Але річ у тім, що історія кожного Гітлера так чи інакше завершується 1945-м. Це вам будь-який Ґемінґвей скаже. Так і передайте своєму куму», –  зауважив у своєму Facebook письменник.

Коментарi

Коментарiв