Зрада скасовується: у Липецьку закривають скандальний «Roshen»

350
Через майже три роки з початку військової агресії РФ проти України корпорація «Roshen» нарешті заявила про закриття скандально відомої кондитерської фабрики у Липецьку, що досі діяла на території Росії. 

У прес-службі компанії стверджують, що відповідне рішення ухвалили з огляду на низку економічних і політичних причин. Про це пише Ліга.net.
Повна зупинка виробництва та консервація виробничих та інфраструктурних об’єктів запланована на квітень 2017 року.
Раніше у компанії заявляли, що продаж Липецької фабрики став неможливим через арешт майна, накладений слідчим комітетом РФ у рамках порушеної кримінальної справи. Президент «Roshen» В’ячеслав Москалевський стверджував, що липецька фабрика стала заручником Президента країни Владіміра Путіна, оскільки саме він перешкоджає якнайшвидшому продажу цього активу.
«За всіма перевірками, кримінальними справами і арештом майна, через які ми не можемо продати фабрику, стоїть він. Ось кому повинні зателефонувати 1100 звільнених співробітників, громадян Російської Федерації, яких нам довелося скоротити через спад виробництва. Він тримає наші липецькі активи в заручниках на своїй території», − запевнив глава компанії.
Крім того, в «Roshen» повідомили, що, починаючи з 2013 року, виробництво продукції на Липецької кондитерської фабриці скоротилося втричі.
У прес-центрі корпорації зазначили, що через спад виробництва на фабриці постійно проводилися масові скорочення персоналу. Станом на початок 2017 року залишилось працювати приблизно 700 осіб, яких заздалегідь проінформували про майбутнє зупинення діяльності фабрики. 

Коментарi

Коментарiв