Тарас Загородній: Про соплі навколо чергової мессійки Супрун

150
Із приводу сопель навколо чергової мессійки Супрун.
1. У чому проблема відкрити нинішні контракти із закупівель ліків? Пам’ятаю, як грантоїдська цвіль біснувалася, коли закупівлі публікували, тепер і цього немає. Офі*енна реформа. Тому не вірю, що все чисто. Чому не через Прозорро? Значить одних злодіїв поміняли на інших. І Супрун, і грантоїди їх прикривають за частку. Де відповідь на питання, а хто несе відповідальність за зрив поставок? Хто несе відповідальність за смерті в разі недопоставок?
2. Що за маячня «не можу показати диплом, бо там вказано де я живу»? Ти за ідіотів нас тримаєш? Коли в дипломах така інфа містилася? Замаж фотошопом і покажи диплом. Якщо ховають, значить розводки чергових залітних аферистів.
3. Де прегарний план реформ хоча б у презентаціях із конкретними результатами у конкретні терміни? Я поки чую грантоїдську муть про те, як усе буде добре. А вам на*ер не піти з такими підходами?
4. Супрун в Африку приїхала? Що за поведінка в парламенті, коли конкретні питання задають? За таку поведінку в Конгресі вже б кулею летіла би.
5. Де план із впровадження страхової медицини? Без виводу тіньових грошей на світло через цей механізм ні чорта не працюватиме. Або в цьому і завдання, щоб розвалити все, що якось працює?
6. Ви що, ох*еніли, всіх лікарів «корупціонерами» називати? Ідіть повчіться 6 років і 3 в інтернатурі на мінімальну зарплату. І покажіть, що конкретно вмієте. Поки я бачу якесь чергове грантоїдське гі**о: пафосних тупих маніпуляторів, рівень яких – швабра у Макдональдсі.
P.S. Не треба мені писати, що я проти реформ. Я очікував від Супрун більшого. І писав відкрито про це. Поки я бачу, що лобісти фармацевтичних компаній і західних країн, які ховаються за вивіскою «громадські активісти», займаються банальним грабунком і окозамилюванням, щоб грабувати ще більше.
Я не вірю, чиновники з-за кордону не крадуть. Крадуть також якщо їх не лупити постійно.

Коментарi

Коментарiв