Влада використає перепис бездомних для махінацій – політтехнолог

348
Політтехнолог Дмитро Раімов пояснив, навіщо владі в Україні знадобився реєстр бездомних. Так, ВРУ уже зробила перший крок до ухвалення відповідного рішення – у першому читанні затверджено законопроект «Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання в Україні». 

За словами експерта, з точки зору соціальної політики реєстрація усіх бездомних є дійсно правильним рішенням, якщо є подальший соціальний захист цих людей.
Першим завданням у цій ситуації, як він підкреслив, є майбутня передвиборча кампанія, про яку уже давно говорять: або цього року, або на початку наступного можливі дострокові вибори до ВРУ. 
«Хто такі бездомні і як вони голосували раніше? Не голосували практично ніяк. Були ці центри реєстрації, там їх кілька сотень людей було зареєстровано, в деяких областях і більше. В Одеській, наприклад, їх було зареєстровано понад 10 тисяч. Тобто ці люди якось голосували. Але бездомних в Україні в рази більше», − зауважив в ефірі Голосу Столиці Раімов.
Як він пояснив, якщо їх зареєструвати по областях, в обласних центрах або якихось містечках, просто навіть в цих центрах соціальної допомоги, ми отримуємо списки виборців і можливість, щоб ці списки виборців голосували. 
Аналогічна історія в лікарнях, відомчих установах, армії і в’язниці, коли одноголосно йдуть голосування з місць не таких віддалених, з армійських частин, з лікарень. Тобто, за словами фахівця, це ще одна точка, де можливо зробити «правильне голосування», фактично це фальсифікація виборів.
«Потрібно розуміти, що якщо минула влада «бандюки-бандюки», які намагалися схопити щось, то ця влада – розумні хлопці, які придумують схеми. Фінансове забезпечення бездомних та ті гроші, які буде Мінсоцполітики видавати на них, це одна з таких схем», − підкреслив політтехнолог.
Так, зареєструвавши 100 тисяч бездомних осіб, на них необхідно видавати фінансування. Відповідно, з’являється ще один потік грошей, який неможливо порахувати, оскільки ніхто не знайде бездомного, якому списали суми, що дорівнюють вартості хорошого автомобіля, але за деклараціями і документам зовні буде здаватися, що ці бездомні вже живуть практично в кращих будинках.
«І третя, одна з досить серйозних схем, з якими нам доведеться зіткнутися, якщо цей закон набере повну силу, це питання нерухомості, оскільки за законом соціальний захист українців має на увазі і допомогу їм з житлом. Почнуть видаватися квадратні метри гуртожитків. Схема в тому, що людина може бути по факту не бездомною, а реєструється як такий, йому видається необхідна кількість квадратних метрів якогось гуртожитку, він далі ці квадратні метри приватизує і продає. Іде схема заробітку. І ніхто не може зрозуміти, чи є ця людина реально бездомним», − пояснив Раімов.

Коментарi

Коментарiв