Нардеп: Чи згадають у США про Україну після інавгурації Трампа

302
Народний депутат України Віктор Чумак спрогнозував, що нова адміністрація президента у США таки згадає про українські проблеми. Щоправда, лише через кілька місяців після інавгурації Дональда Трампа. 

На думку нардепа, спочатку нова адміністрація у Сполучених Штатах зосередиться на внутрішніх проблемах країни. 
«Нова адміністрація спочатку буде займатися своїми проблемами, а через 6-8 місяців, напевно, тільки згадає про те, що є Україна. Коли у нової адміністрації з’являться проблеми, в принципі, по всьому світу, для реалізації власної політики вона займеться і, в тому числі, якимось там українським питанням. Я сподіваюся, що допоможе чи не допоможе, але, крім Трампа, там є Пенс, Медіс, Тіллерсон», − підкреслив в ефірі 112 Чумак.
За його словами, у США слід чекати серйозної дискусії щодо того, як допомогти Україні. 
Також парламентар зауважив, що під час візиту Президента України Петра Порошенка до США наступного місяця існує мізерна імовірність того, що Дональд Трамп відразу запропонує рішення або своє бачення проблем.
«Перше – це знайомство. По-друге, напевно, Порошенко визначить проблеми, які сьогодні є. Він визначить своє бачення проблем і своє бачення вирішення цих проблем. Думаю, що навряд чи Трамп відразу запропонує рішення, своє бачення цих проблем, оскільки його у нього немає», − пояснив нардеп.

Коментарi

Коментарiв