Посол України у США зробив хороші новини після спілкування з Трампом

295
Посол України в Вашингтоні Валерій Чалий повідомив, що скористався можливістю поговорити з новим Президентом США про відносини з Україною, і розмова відбулася в позитивному ключі.

Відповідну заяву дипломат зробив під час спілкування з журналістами 20 січня, про це пише Укрінформ
«Я скористався можливістю коротко поговорити з обраним президентом для того, щоб питання України не залишилось поза його увагою», − підкреслив Чалий, додавши, що розмова відбулася два дні тому, під час передінавгураційних заходів.
«Я не можу розповісти про суть цієї розмови, але можу сказати, що до цього відбулась дуже позитивне спілкування Президента України і новообраного Президента Трампа. Моя розмова була в розвиток цього діалогу», − зазначив Посол.
Крім того, він наголосив, що нині основне завдання для України – це забезпечення прямого контакту на найвищому рівні: «Не просто це зараз зробити, але я вважаю нашим завданням мати такий діалог».
За його словами, Посольство вже передало підготовлений Україною перелік питань, «по яких ми хотіли би розвивати співпрацю у сферах наших взаємних інтересів, у тому числі з того, що ми можемо запропонувати Сполученим Штатам». 
Дипломат також зауважив, що під час інавгураційних заходів він мав можливість говорити з багатьма ключовими фігурами з нової адміністрації Білого дому.
«Нова команда, яка приходить, є динамічною, енергійною, вона прагне нових досягнень. Тому ми маємо запропонувати бачення, а не тільки говорити про контакти», − запевнив Чалий. 
Також він повідомив, що Посольство України в США уже тривалий час працює з перехідною командою Дональда Трампа.
Як він підкреслив, Україна зберігає двопартійну підтримку в обох палатах Конгресу США. 
Крім того, дипломат наголосив на важливості зберегти підтримку Сполучених Штатів, їх розуміння важливості України для європейської безпеки і для національних інтересів Америки в майбутньому.
«Сьогодні президент Дональд Трамп говорив про інтереси Америки передусім. Я можу сказати як посол України, для нас – інтереси України в першу чергу. Але в тому, як знайти поєднання, щоб ми продовжували таку продуктивну співпрацю, що була у нас раніше, я впевнений, у нас будуть нові можливості», − підсумував український Посол.

Коментарi

Коментарiв