У Кремлі заявили, що лише Україна повинна виконувати Мінські домовленості

216
Прес-секретар Президента РФ Дмітрій Пєсков заявив, що Мінські домовленості повинні бути реалізовані лише Києвом і Донбасом, оскільки «Росія виступає гарантом цього процесу і не є стороною конфлікту».

Відповідну заяву Пєсков зробив в інтерв’ю «HardTalk» британського телеканалу ВВС, передає Українська правда.  
«Ми не є країною, яка повинна імплементувати Мінські домовленості. Ми – країна, яка має гарантувати реалізацію Мінських угод разом з Францією і Німеччиною», – стверджує російський політик.
За його словами, «Мінські домовленості мають бути виконані Києвом і хлопцями на Донбасі». 
Крім того, у нещодавньому інтерв’ю одному з російських телеканалів Пєсков заявив, що дії колишньої адміністрації Білого дому щодо українського питання були «позицією абсолютної сліпоти», і поки немає розуміння, чи буде ця «неконструктивна позиція» трансформуватися при новому Президенті США.
Натякнувши на візит віце-президента США Джо Байдена до України, він зазначив, що «старі» американці замість того, щоб готуватися до інавгурації свого майбутнього президента, вирушили до Києва.
«Карета скоро перетвориться на гарбуз. І скоро проб’є північ. А вони поспішили до Києва, щоб «застовпити» свою позицію абсолютної сліпоти по периметру і концентрації на Києві усілякого спонсорства, провокацій на кордоні з боку збройних сил України і так далі», – підкреслив прес-секретар Путіна. 

Коментарi

Коментарiв