Політолог про «Roshen»: Порошенко – не та людина, яка продаватиме щось собі на шкоду

300
Політолог, директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко пояснив, якими можуть бути справжні причини закриття фабрики «Roshen» у російському Липецьку. 

На думку Небоженка, закриття липецької фабрики – лише один зі способів тиску російського Президента Владіміра Путіна на Президента України Петра Порошенка. Тому тепер слід очікувати кампанії з дискредитації українського глави держави з Кремля і відкриття компрометуючих матеріалів, які РФ закидатиме в публічний простір України.
Як запевнив фахівець, ідеться про тиск Кремля задля того, аби змусити Порошенка виконувати Мінські домовленості. Звісно, у тій частині, яка цікавить саме Росію. 
«Президент Петро Порошенко легковажно пообіцяв два роки тому президенту Росії Путіну, що він реалізує в Україні мінські домовленості, за якими легалізується «донбаський сепаратизм» і Крим відійде Росії», – зауважив у коментарі 24 експерт. 
Із огляду на обурення громадськості та армії цього не відбулося, але Путін упевнений, що в Україні все повинен вирішувати президент країни, а не громадянське суспільство, тому він елементарно давить на Порошенка, стараючись його змусити якомога швидше підписати та реалізувати Мінські домовленості.
За словами політолога, саме у зв’язку з цим з’явилася і політична позиція нардепа Надії Савченко і неочікуваний інтерес олігарха Пінчука до політики в Україні. Усе це свідчить про спроби Кремля якнайшвидше змусити Україну повернути собі Донбас без закриття кордонів і залишити собі Крим.
Більше того, як підкреслив Небоженко, слід усвідомлювати, що Порошенко, не схожий на людину, яка буде щось продавати собі на шкоду. Це людина, яка лише примножує, збагачується при будь-якій ситуації. 
Політолог наголосив, що і Путін чудово це знає, і саме тому наніс йому «удар» сподіваючись на те, що «у будь-який момент я відкрию фабрику, як тільки ти проштовхнеш в українському суспільстві мінські домовленості». 
На думку експерта, саме такого роду погрозу, скоріше за все, отримав Порошенко, поки був у Давосі. 

Коментарi

Коментарiв