Дмитро Тимчук: Хто засунув путінського клоуна у Мінську групу

260
Здається, давно пора почути відповідь, хто засунув путінського клоуна Віктора Медведчука в Мінську групу, і що він там взагалі робить. Точніше, що він там робить і за чиєю вказівкою – якраз зрозуміло, незрозуміло, чому він у своїй бурхливій діяльності представляє Україну, а не Росію.
Із останнього опусу Медведчука: адміністрація Обами підтримувала Київ у невиконанні Мінських домовленостей (http://v-medvedchuk.livejournal.com/156005.html).
Тобто, на думку Медведчука, це українці постійно зривають Мінські домовленості; це вони (самі у себе) захопили Дебальцевський плацдарм через 3 дні після їх підписання; це вони клали, пардон, із приладом на переговори і домовленості про обмін полоненими; це вони тягають із Росії терикони зброї і боєприпасів для постійних обстрілів (себе)?
Те, що у Києва немає політичної волі посадити Медведчука замість Тристоронньої контактної групи туди, де йому саме місце (тобто навпаки слідчого) – це півбіди. Біда в тому, що цей пан офіційно уповноважений представляти Україну в Мінську. 
Коли з двох сторін сидять кремлівські шістки, а Путін уже жити не може без української крові, переговори про «мирне врегулювання» можна вести нескінченно.

Коментарi

Коментарiв