Трамп може почати мстити через помилку України – політтехнолог

212
Політтехнолог Тарас Загородній проаналізував анонсовану зустріч Президента України Петра Порошенка з новим Президентом США Дональдом Трампом.

Експерт зауважив, що зустріч Порошенка з Трампом у будь-якому разі відбудеться, і вона потрібна, а питання лише у часі. 
«На жаль, і українська влада, і багато провладних депутатів зробили величезну помилку, що взагалі втрутилися у вибори в США. У деяких виданнях вже заявляють, що Україна допомагала Клінтон, вкидаючи компромат на Манафорта, тому так само втручалася у виборчий процес у США, як і РФ. Відповідно, це дуже тривожний сигнал для нас», – підкреслив політтехнолог. 
За його словами, Трамп навряд чи забуде компромат на Манафорта. Цілком імовірно, що він навіть вживатиме заходів, щоб покарати тих, хто брав у цьому участь. Проте це зовсім не означає, що не варто домагатися переговорів і зустрічі з новим президентом.
«Звичайно, варто наполягати на зустрічі. США – єдина наддержава, вони є світовим економічним лідером. Без підтримки США ми ризикуємо залишитися сам на сам з агресією РФ», – зауважив у коментарі Слову і Ділу Загородній.
Крім того, як він зазначив, із огляду на порівняння з попередньою адміністрацією, з приходом Трампа є сподівання, що республіканська верхівка буде більш жорсткою та прагматичною щодо Росії.
«Є надія, що Україні більше допомагатимуть у розбудові армії, наданні летальної зброї, щоб раз і назавжди встановити партнерські відносини», – висловив думку фахівець.

Коментарi

Коментарiв