МВС зробило резонансну заяву щодо замаху на нардепа

286
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що підготовка замаху на народного депутата Антона Геращенка є лише частиною з низки резонансних злочинів.

«Замах на Антона Геращенко, який унеможливила СБУ, – елемент в ланцюзі низки злочинів, що утворюють систему з центром впливу поза Україною. Нацполіція та СБУ володіють фактами і матеріалами розслідувань по ще цілій низці епізодів, як і втілених в життя, так і по попереджених вбивствах, які злочинці планували за схожою схемою», – повідомив у своєму Facebook очільник МВС.
За його словами, планувалися й інші резонансні вбивства. 
«Затримані вчора СБУ кілери продовжують ланцюг затримань останнього часу підісланих кілерів по низці справ, які розслідує Національна поліція. Питання оприлюднення цих матеріалів наразі обговорююєть в органах розслідування», – підкреслив Аваков. 
Сам Антон Геращенко у своєму Facebook підтвердив  інформацію про підготовку замаху на нього.
Крім того, він повідомив, що Шевченківський районний суд Києва арештував двох підозрюваних у справі на два місяці, без права внесення застави.
«При виборі запобіжного заходу суд врахував як обсяг наведених слідчими і прокурорами доказів з причетності до планування та підготовки мого вбивства, так і факт того, що один з двох затриманих був достроково амністований окупаційними властями Криму спецслужбами РФ для участі в підривній роботі проти України, що до речі зроблено вже не вперше», – наголосив нардеп.

Коментарi

Коментарiв