Чубаров: Напад РФ актуалізував питання поєднання всієї України

245
22 січня під час святкових заходів до Дня соборності України глава держави Петро Порошенко нагородив орденом Свободи очільника Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

«Останні три роки дають ціну тим словам, які ми говоримо, ціну тим справам, які ми робимо… Робимо все для того, щоб одного дня, спираючись на універсал, ми могли продовжити й сказати, що ми у єдиній, незалежній, українській державі зі всіма відновленими суверенними кордонами», – зазначив Чубаров під час свого виступу після нагородження, передає 5 канал
«Після того як стався напад Росії на Україну, відбулася окупація Криму, то сьогоднішнє свято для нас знову актуалізує те питання, яке було для попередніх поколінь дуже важливим – це знову поєднання усієї України», – підкреслив очільник Меджлісу.
До слова, напередодні під час парламентського засідання Рефат Чубаров закликав підготувати зміни до конституції щодо перетворення АР Крим в Кримськотатарську Автономну Республіку. 
Нардеп нагадав, що 26 років тому, 20 січня, відбувся референдум щодо відновлення автономії Криму, яка була ліквідована 1945 року у зв’язку з депортацією кримських татар. За його словами, «з нагоди Дня автономії ми маємо зробити відповідні уроки з минулого».

Коментарi

Коментарiв