Путін готував вторгнення, коли у Києві ще стояв Майдан – ГПУ

337
Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що допитані у справі екс-президента Віктора Януковича депутати Держдуми РФ заявили, що введення військ РФ на територію України обговорювалося в грудні 2013 року.

«Ми допитали двох депутатів Держдуми РФ. Вони свідчать про те, що механізм введення військ РФ на територію України був запущений Кремлем ще у грудні, коли Майдан ще стояв у центрі Києва», – підкреслив в інтерв’ю 1+1 очільник ГПУ.
За його словами, під час візиту помічника Президента Росії Владіслава Суркова до Києва у грудні 2013 року вже йшлося про ймовірне військове вторгнення. 
Луценко запевнив, що саме український суд повинен поставити крапку в цій справі.
«Ми плануємо не зволікати зі строками досудового слідства, протягом лютого проведемо остаточні необхідні допити та експертизи, після цього справу буде передано на розгляд суду», – наголосив Генпрокурор.
Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднив офіційний лист від секретаріату ООН, в якому колишній Президент Віктор Янукович просить ООН ввести війська Росії на українські території.
Як зазначив глава ГПУ, головна військова прокуратура отримала офіційний лист секретаріату ООН із наданням українській стороні фотокопію заяви Януковича від 1 березня 2014 року з проханням ввести війська Російської Федерації в Україну, а також інші офіційні матеріали, які були додані від Росії до ООН. 

Коментарi

Коментарiв