Нардепи скаржаться на перевірку своїх податків

332
Народний депутат від Радикальної партії Сергій Рибалка стверджує, що силові органи намагаються тиснути на нього, перевіряючи сплату його податків. 

«Я вважаю, що це чергова спроба тиску на мене як на опозиційного політика тих само правоохоронних органів, які постійно порушують кримінальні справи то на мене, то на членів моєї родини, то на підприємство, яке я очолював, коли прийшов в політику», – підкреслив і ефірі 112 народний обранець.
За його словами, він готовий «відповісти на всі питання податкової». 
Крім того, Рибалка запевнив, що не отримував ні запрошення, ні повістки від органів Державної фіскальної служби.
Ще один нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий у своєму Facebook зазначив, що «офіційної заяви Генеральної прокуратури досі немає», і «все на рівні чуток і домислів». 
«Усе – на рівні чуток і домислів… За моєю інформацією, це все таки правда, і є відповідні рішення «найчеснішого» Печерського районного суду. Нічого страшного. Надам ДФС і НАЗК усі документи щодо спадщини за всі роки і відчуження майна рідних», – пообіцяв парламентар.
У свою чергу, нардеп від «БПП» Борислав Розенблат (на фото) у своєму Facebook запевнив, що «буде радий відповісти на всі запитання, що виникнуть у слідства», і в разі можливості надасть усі документи. 
Нагадаємо, згідно з клопотанням ГПУ, Державній фіскальній служби доручили перевірити сплату податків 9 народними депутатами. Серед них – нардеп із Радикальної партії Сергій Рибалка, який задекларував понад 49 мільйонів гривень готівкою і в банках, при тому, що у 1999-2015 роках сплатив податки тільки із 16 мільйонів гривень доходу.
Розенблат задекларував майже 109 мільйонів гривень на банківських рахунках і готівкою. Щоправда, за інформацію ГПУ, у 1998-2015 роках. Розенблат сплатив податки лише із 3,3 мільйона гривень.
Лозовой задекларував 150 тисяч євро готівкою, 50 тисяч доларів, 800 тисяч гривень і перелік із 25 об’єктів цінного рухомого майна (картини, антикваріат), вартість якого нардепу невідома. 
Крім того, у податковій відсутня інформація про доходи Лозового з 2000 року, а є тільки дані за 2015 рік про 69,5 тисяч гривень зарплати і 80,5 тисяч гривень отримані на виконання депутатських повноважень.

Коментарi

Коментарiв