На Львівщині планували державний переворот і теракт

328
На Львівщині затримали та судитимуть трьох осіб, які готували насильницьке захоплення державної влади. Зокрема, двоє з них планували теракти у Львові та області.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили, що готували кілька вибухів на залізничній колії. Протягом червня-серпня 2016 року зловмисники проводили огляд залізничних колій і випробували пристрій ініціювання вибуху.
«Деталі планування та вчинення терористичних актів обговорювали під час спільних зустрічей у м. Львові. Водночас підчас однієї з таких зустрічей частина осіб відмовилась від наміру брати участь у вчиненні вибухів на залізничних коліях», − повідомили у прокуратурі. 
Зазначено, що завдяки ефективній діяльності прокуратури та Служби безпеки у Львівській області вказану групу осіб було затримано ще на стадії готування терористичного акту. Під час затримання злочинців один із них чинив активний опір і поранив співробітника СБУ. 
Також у відомстві повідомили, що під час санкціонованих судом обшуків у вказаних осіб виявлено та вилучено арсенал вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухівки та вибухових пристроїв, зокрема, гранатомети РПГ-7 із гранатами до нього та РПГ-26, автомат Калашникова та набої до нього в кількості понад 1000 штук, 8 одиниць переробленої вогнепальної зброї, 2 кг вибухової речовини гексоген, 1 кг вибухової речовини тротил, речовини для виготовлення в побутових умовах 5 кілограмів вибухової речовини, еклектродетонатори, запали, тощо.
«У рамках слідства з’ясовано, що нагромадження такої значної кількості вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, було одним з пунктів плану дій, кінцевою метою яких мало стати захоплення з використанням зброї та вибухівки державної влади у районах Львівської області, що розташовані у гірській та лісистій місцевості», − підкреслили правоохоронці.
Нині слідчі СБУ проводять подальше розслідування з метою встановлення усіх співучасників злочину та розшуку підозрюваного, який переховується від правоохоронних органів. 

Коментарi

Коментарiв