Російський опозиціонер: Кремль шукає нові «візитівки Яроша»

246
Російський опозиційний політик, бізнесмен Константін Боровой запевнив, що Кремль розпочав підготовку зміни ставлення до ситуації в Україні з боку ЄС і США.

За словами Борового, уже у найближчому майбутньому вирішуватиметься ситуація щодо Сходу України і Криму. 
«Зрозуміло, що незабаром буде піднято питання про переговори з теми дотримання міжнародних угод. Путін дуже хоче зараз будь-яких переговорів із Трампом, та й будь-яких міжнародних переговорів. По-перше, йому потрібен статус переговорника, лідера. Зараз він у нього жахливий – статус просто бандита, який займається і кібертаками, і різними провокаціями і в Сирії, і в Україні», – підкреслив у коментарі Апострофу опозиціонер. 
Як він зауважив, Путін має простий спосіб зробити це – знову підняти тему про «фашистів», які нібито прийшли до влади в Києві. 
«Діяти через якісь адекватні політичні структури росіянам дуже складно. Тому вони намагаються впливати через пропаганду, продавлюючи два істотні моменти: наново піднімаючи тему радикалів в українській політиці і, намагаючись ще раз довести або показати, що влада в Києві не цілком легітимна, що є основною складовою пропагандистської кампанії», – пояснив політик. 
Крім того, він спрогнозував, що знову спливуть теми на кшталт «візитівки Яроша». 
«Їм потрібно це все пов’язати якось «Правий сектор» із Порошенком, із Радою, урядом. Це пропаганда, в якій шукати логіки не потрібно і марно. Ось зовсім недавно було рішення російського суду російського про те, що нинішня влада в Україні не легітимно прийшла в результаті перевороту. Усі ці моменти свідчать про те, що йде пропагандистська підготовка до етапу переговорів з приводу Криму і Сходу України», – стверджує Боровой.
На його думку, у Путіна просто не мають інших спосібів донести свою тезу щодо нелегітимності української влади у майбутніх переговорах із новим Президентом США Дональдом Трампом або ЄС, окрім як за допомогою пропаганди.

Коментарi

Коментарiв