«Кривавий пастор» може створити свою партію в Україні

289
Очільник Центру «Третій сектор», політолог Андрій Золотарьов спрогнозував, що найближчими місяцями в Україні спостерігатиметься активізація політичного процесу. Не виключено, що свою партію може створити навіть секретар РНБО Олександр Турчинов, якого у народі охрестили «кривавим пастором». 

«Імовірність того, що Турчинов створить свою партію, досить висока. Іще кілька місяців тому було ясно, що на руїнах «Народного фронту» з’явиться кілька політичних проектів. У тому числі і ультра-радикальних. Одним із фігурантів таких проектів може стати саме Турчинов», − спрогнозував політолог. 
За його словами, Турчинов націлився на радикально-патріотичну аудиторію.
«У погоні за частиною радикально-налаштованої патріотичної аудиторії йому доведеться конкурувати з Порошенком, який уже зараз починає готуватися до президентських і парламентських виборів», − підкреслив у коментарі Голосу Золотарьов.
Так, на його думку, про намір Порошенка свідчить закриття кондитерської фабрики «Roshen» у російському Липецьку. 
«Саме таким чином Порошенко позбавляється від політично-токсичних активів. Тому попереду очікується жорстка конкуренція за відвоювання радикально-патріотичного сегменту аудиторії», − зауважив експерт. 
Крім того, він вважає, що Турчинова у цій ситуації може підтримати Аваков (міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – ред.), і увійти до складу нової партії очільника Ради національної безпеки й оборони.
У свою чергу, колишній Прем’єр-міністр України і лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк вести свою гру, і не вступатиме до партії Турчинова. 

Коментарi

Коментарiв