Влада не поважає і не боїться українців – експерт про можливі протести

310
Очільник Центру «Третій сектор», політолог Андрій Золотарьов, на тлі останніх протестів під Києвом, запевнив, що будь-які подібні акції в Україні приречені на провал, оскільки чинна українська влада не боїться свого народу і зовсім не має поваги до власних громадян. 

Нагадаємо, 24 грудня власники машин із іноземними номерами заблокували всі виїзди і в’їзди до Києва і палили шини, вимагаючи ухвалення закону, що дозволяє їм рік перебувати на транспортних засобах в Україні.
«Як би це не було парадоксально, але попередній уряд побоювався сили народного гніву і завжди намагався обходити гострі кути, а ось нинішні представники української влади володіють неймовірною часткою цинізму і не бояться нічого. Вони вважають, що народна дурість ніколи не вимре і людей можна обманювати до нескінченності», − підкреслив Золотарьов.
За його словами, протестувальників почують лише у разі масового, добре організованого протесту, який буде досить тривалим, оскільки тільки широкий розмах і хороша продуманість здатні налякати чинну владу. 
Крім того, як він зауважив у коментарі ГолосUA, що навіть у разі зібрання великої кількості людей на протести з добре продуманими вимогами, він триватиме усього кілька годин. Тобто, відбудеться щось на кшталт акції невдоволення «для галочки». У такому разі влада, скоріше за все, просто у черговий раз обдурить своїх громадян, пообіцявши виконати їх вимоги, але так нічого і не зробивши в реальності.
«Якщо ж протести будуть проходити точково, а у активістів не буде гарної організації, то їх навіть не почують, оскільки поняття «самозбереження» у наших політиків практично повністю відсутнє», − стверджує політолог. 
У будь-якому разі, на його думку, протести в Україні виникатимуть і надалі з різних причин, оскільки межа терпіння у населення закінчується, а влада ніяк на це не реагує.

Коментарi

Коментарiв