Путін може ввести війська в Білорусь – експерт

265
Військовий експерт і відомий український блогер Олексій Арестовим спрогнозував, що уже влітку цього року Росія введе свої війська у Білорусь і, ймовірно, залишить там деякі підрозділи.

 
«Поки всі дружно чекали підлянки від Кремля де-небудь у Прибалтиці чи Одесі, Путін знайшов простий і витончений вихід – окупувати Білорусь», – запевнив у своєму Facebook Арестович.
 
За його словами, війська, які увійдуть у рамках навчань «Захід-2017» принаймні частково залишаться в Білорусі.
 
На підтвердження своєї думки він зауважив, що у цій ситуації Кремль отримає низку вигод. Зокрема, ідеться про необхідність Україні виділяти додаткове фінансування на оборону через загрозу вторгнення з боку Білорусі. 
 
Крім того, Україні у зв’язку з цим потрібно буде збільшувати кількість військ на білоруському напрямку, а це, як стверджує експерт, може призвести до загострення внутрішньополітичної ситуації в Україні, оскільки потрібно буде проводити додаткові хвилі мобілізації.
 
«У будь-якому разі спокійне життя Білорусі завершилось. Кількість відповідних публікацій у білоруському сегменті Інтернету показує, що народ і лідери думок у Білій Русі цілком розуміють загрозу, що склалася, а значить – починають готуватися відбити її, поки принаймні в інтелектуальному просторі», – підкреслив фахівець.
«Залишається риторичне питання до українського керівництва – чи розуміє воно значення цих змін, які очікують Східну Європу і північні кордони України у найкоротші політичні строки – 3-6 місяців?», – підсумував Арестович.

Коментарi

Коментарiв