Подарували або украв: звідки у Ляшка могли взятися 15 мільйонів на елітний будинок

261
Народний депутат України Мустафа Найєм назвав три варіанти того, звідки лідер Радикальної партії Олег Ляшко міг узяти 15 мільйонів гривень на купівлю елітної нерухомості. 

В ефірі одного з українських телеканалів Найєм запевнив, що існує три варіанти того, звідки головний радикал країни Олег Ляшко міг узяти 15 мільйонів гривень на елітну нерухомість.
За словами нардепа, очільник «радикалів» у політиці вже 10 років, і раніше не вів бізнесу, а був журналістом. Тому не зрозуміло, звідки у нього взялось стільки грошей на будинок та землю.
«Тому ці гроші можуть мати три природи: хтось йому їх подарував, передали батьки у спадок або вони вкрадені», – запевнив парламентар.
У зв’язку з цим він підкреслив, що тепер Олег Ляшко повинен довести законне походження 15 мільйонів гривень.
«І я сподіваюся, кожен раз, коли він буде біля трибуни розповідати, що хтось краде у людей їхні гроші, він в першу чергу повинен розповісти, де він взяв ці 940 тисяч доларів», – наголосив Найєм.
Нагадаємо, напередодні очільник Радикальної партії Олег Ляшко купив будинок і дві земельні ділянки вартістю 15 мільйонів гривень у елітному районі Київщини Конча-Заспі. Відповідною інформацією володіє Національне агентство з питань запобігання корупції України. 

Коментарi

Коментарiв