«Опозиційний блок» опинився на межі розвалу – ЗМІ

364
Представники «Опозиційного блоку», що фактично складається з екс-регіоналів, почали заявляти про можливий розкол фракції на дві депутатські групи. 

Із посиланням на джерела в «Опозиційному блоці» Українська правда повідомила, що взимку цього року у Верховній Раді можуть відбутися кардинальні зміни. 
Так, уже на початку лютого 2017 року «Оппоблок» може розколотися на дві депутатські групи. 
Зокрема, може утворитись депутатська група, орієнтована на так звану групу «РосУкрЕнерго» (колишній очільник Адміністрації Президента Сергій Льовочкін та олігарх Дмитро Фірташ). А також – група, орієнтована на олігарха і одного з акціонерів «Оппоблоку» Ріната Ахметова.
Видання стверджує, що ініціатором цього поділу є сам Ахметов. Технічно розкол може відбутися за такою схемою: наступного парламентського тижня, наприклад, 7 лютого з фракції можуть вийти приблизно 24 депутати, орієнтованих на донецького олігарха.
Після цього в лавах «Оппоблоку» залишиться 19 народних депутатів Фірташа-Льовочкіна та три нардепи, які входять до групи впливу кума Президента РФ Владіміра Путіна Віктора Медведчука, а саме – Василь Німченко, Нестор Шуфрич і Тарас Козак. 

Коментарi

Коментарiв