Росія пригрозила нарощуванням військ на кордоні з Україною

286
Міністр оборони Російської Федерації Сєргєй Шойгу заявив, що РФ продовжує зміцнювати війська Південного військового округу на кордоні з Україною через «нестабільну ситуацію на Сході України та на території Північного Кавказу».

У своїй заяві Шойгу підкреслив, що «військово-політична ситуація на південно-західному стратегічному напрямку залишається нестабільною». Про це інформує УНІАН
«Негативний вплив на неї має, перш за все, ситуація на Південному Сході України та діяльність міжнародних терористичних організацій і угруповань на території Північного Кавказу. За таких умов необхідно продовжити роботу з удосконалення бойового складу військ округу, набору військовослужбовців за контрактом, оснащення військ новими зразками озброєння та військової техніки, а також з розвитку військової інфраструктури», – зауважив міністр оборони РФ. 
За його словами, протягом 2016 року бойові можливості округу збільшилися на 10%, продовжується набір контрактників, надходять нові озброєння, покращується військова інфраструктура.
«Для підвищення мобільності військ, покращення їхнього оперативного постачання, прикриття від нападу з повітря та підтримки на полі бою потрібно забезпечити безпеку польотів», – наголосив Шойгу. 
«Останні події на Близькому Сході показують, що ведення війни в сучасних умовах неможливе без повномасштабного застосування авіації», – заявив російський високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв