Омріяний «безвіз»: Чи стане українцям простіше подорожувати

430
Незалежний транспортний експерт, колишній заступник міністра інфраструктури України Олександр Кава прокоментував заяву компанії Wizz Air про зміни у галузі авіаперевезень у разі отримання безвізового режиму з ЄС.

За словами Олександра Кави, поки питання про те, наскільки простіше стане літати, є суперечливим питанням, оскільки кожна країна може посилити свої правила для в’їзду.
«Безумовно, зміни будуть у тому контексті, що потреба й попит між Україною та містами Євросоюзу збільшаться. Відповідно, бюджетні авіакомпанії бачать, що для них це потенційний додатковий пасажиропотік. Дешевше літати ми від цього точно не станемо», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу фахівець.
Експерт авіаційної галузі Богдан Долінце запевнив, що у цій ситуації можуть виникати нові маршрути, але навряд чи відразу буде якийсь лавиноподібний пасажиропотік.
«Так, певний відсоток може почати літати більше, але масового потоку не буде, адже доходи не зростуть. У тих, хто не мав коштів на перельоти, вони не з’являться», – стверджує Долінце.
Крім того, він пояснив, що візи зникнуть у нас, але в Європі може бути більш жорстка перевірка. Отож, якщо в органів контролю виникнуть питання щодо окремої персони, навіть безвізовий режим не допоможе.
Також він зауважив, що безвізовий режим не дає автоматичного права на проживання чи працевлаштування у країнах Європейського Союзу.

Коментарi

Коментарiв