Юрій Смілянський: Справи окупантів у Криму зовсім кепські

284
Видно зовсім погані справи у окупантів в Криму. Дуже сильно турбує ситуація невизнання міжнародним співтовариством існуючого статусу Криму як окупованої території і всі наслідки, що цей статус із собою несе.
Нещодавні новинні стрічки окупаційних ЗМІ «розцвіли» повідомленнями про те, що ООН нібито визнала російський статус Сімферополя. Підставою для такого висновку стало вручення Сімферополю міжнародного сертифікату ООН. 
В окупаційних ЗМІ подано це було в такий спосіб: «Сімферополь, 24 січня. Кримінформ. Сімферополь одним із перших російських міст отримав міжнародний сертифікат ООН, який свідчить про високу захищеність людей від можливих природних і техногенних катастроф. Про це сьогодні повідомила прес-служба головного управління МНС по Республіці Крим».
«Сьогодні у Всеросійському науково-дослідному інституті з проблем цивільної оборони і надзвичайних ситуацій МНС Росії відбулася церемонія передачі сертифікатів ООН семи містам РФ – учасникам міжнародної програми з підвищення стійкості міст «Моє місто готується», –  ідеться в повідомленні кримського главку МНС. 
На сайті Всеросійського науково-дослідного інституту з проблем цивільної оборони і надзвичайних ситуацій МНС Росії дійсно опублікована інформація про подібний захід.
Тільки от невдача, в переліку населених пунктів Росії, яким вручили згаданий сертифікат Сімферополя – немає.
А як хотілося….

Коментарi

Коментарiв