Розвідка: РФ поширює інформацію про бойові дії на території Луганської області

242

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що терористичні війська РФ поширюють інформацію про активізацію бойових дій на території Луганської області.

Центр інформаційного протиборства (Новочеркаськ) Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ пропонує евакуйовувати дітей та літніх людей у напрямку РФ, а також запастись продовольством та питною водою, через активізації бойових дій на території Луганської області. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

При цьому, за наявною у розвідки інформацією, співробітниками центру здійснюються активні інформаційні заходи, спрямовані на звинувачення сил АТО в порушенні Мінських домовленостей і міжнародного права.

Також у повідомлені йдеться, що «зростає кількість випадків несанкціонованої конфіскації транспортних засобів та інших матеріальних засобів росіянами з метою власного збагачення».

Крім того, незважаючи на заходи російської окупаційної влади, спрямовані на профілактику протиправної діяльності, продовжує зростати кількість злочинів скоєних військовослужбовцями, в тому числі громадянами РФ.

«Місцеві мешканці н. п. Безіменне звинувачують військовослужбовців 9 окремого штурмового полку морської піхоти з числа громадян РФ у крадіжках та незаконному заволодінні майном», – відзначила розвідка.

Коментарi

Коментарiв