Війна «на виснаження»: експерт спрогнозував подальший сценарій конфлікту на Донбасі

310

Директор неурядової, аналітичної організації «Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння» Валентин Бадрак не виключає можливість того, що в перше півріччя 2017 року терористичні війська РФ проводитимуть на Донбасі війну «на виснаження».

На ситуацію, що склалася, впливає слабкість Європи, невизначеність Сполучених Штатів Америки, перегрупування сил Російської Федерації з акцентом на перехід до політико-дипломатичної війни. Цілком ймовірна політична спроба змінити владу в Україні, а військовий важіль тут буде допоміжним, – таку думку висловив Валентин Бадрак, передає УНІАН.

Крім того, експерт констатував «падіння рівня довіри суспільства до української влади». В цьому Бадрак також вбачає проблему, адже цей фактор може вплинути на сценарії, які можуть статися.

За словами Бадрака, зараз відбувається «мляве протистояння». «Насправді, у першому півріччі може якраз відбуватися протистояння на рівні використання найманців та російсько-терористичних угруповань, підготовлених на сході України, які будуть постійно здійснювати розвідку боєм і постійно продовжувати війну низької інтенсивності на виснаження».

Експерт також пояснив, що першочергове завдання подібної війни – виснаження українського суспільства. Терористи будуть намагатись «привчити» до щоденних втрат в особовому складі, щоб це стало стимулом для хвиль обурення в суспільстві.

Коментарi

Коментарiв