Україні треба вибудовувати відносини з командою Трампа – російський політик

285

Російський політик та бізнесмен Ілья Пономарєв порадив Україні знайти альтернативу Мінським домовленостям та якнайшвидше почати встановлювати контакти з новою командою Дональда Трампа, яка, на його думку, набагато краще для Києва, ніж була адміністрація Барака Обами.

Якщо оцінювати команду Трампа через призму українсько-російських відносин, то вона є набагато кращою за адміністрацію Обами. Таку думку висловив Ілья Пономарєв у інтерв’ю для Апострофа.

«Я маю велику надію на цю адміністрацію. Звичайно, якщо Україна буде відігравати це правильно, в чому я поки не дуже впевнений».

Політик стверджує, що зустріч лідерів повинна бути завершенням якогось процесу, закріпленням певних підготовлених заздалегідь домовленостей. А на даний момент він не бачить ніяких домовленостей, які б були запропоновані Україною.

«На мою думку, потрібно представити пакет пропозицій, який би замінив собою Мінські угоди, які, очевидно, вже давно не працюють. Зараз той момент, коли такий пакет був би прохідним, він цілком міг би лягти в основу дій Сполучених Штатів, в тому числі щодо Москви, якщо, звичайно, він буде розумно написаний. Але поки я цього не бачив», – підсумував Пономарєв.

Коментарi

Коментарiв