Експерт: Нейтралітет для України – інформаційна операція спланована Росією

246

Аналітик Інституту світової політики Микола Белесков висловив думку, що більшість експертів, які стверджують, що Україні слід дотримуватись нейтралітету, займаються популізмом.

«Всі розмови про нейтралітет сьогодні не мають й краплі здорового глузду. Нейтралітет вводиться державою, яка не є учасником конфлікту. Коли дві сторони воюють, третя сторона, якщо не хоче стати об’єктом агресії, може проголосити нейтралітет. Україна не може оголосити нейтралітет, адже це протирічить тому, що сьогодні Російська Федерація оголосила своєю політикою фактичне знищення українського суверенітету і державності», – зазначив експерт в ефірі «Громадського радіо».

За словами Белескова, поки триває російська агресія, і поки одна зі сторін має агресивні наміри по відношенню до України, то говорити про нейтралітет України нелогічно.

 

Експерт також не виключає, що, ідея нейтралітету для України – це інформаційна операція, яка була спланована Росією.

«Ті, хто продовжують відстоювати тезу нейтралітету, роблять ведмежу послугу Україні, адже вони дають посили тим, хто оточує Дональда Трампа. Це дві різні впливові сили. Вони дають аргументи, що Україна готова стати тим телям, який сам себе приносить в жертву, аби стабілізувати відносини», – резюмував експерт.

Коментарi

Коментарiв