Українська дипломатія показала черговий провал – Тягнибок

262
Лідер ВО «Свобода», народний депутат ІІІ, IV і VII скликань Олег Тягнибок різко прокоментував останню резолюцію ПАРЄ щодо України. 

«Остання резолюція ПАРЕ щодо України – черговий провал української дипломатії й нашої делегації, бо деякі тези цієї резолюції є антиукраїнськими за суттю і ретранслюють точку зору ворога», – підкреслив Тягнибок.
Як він зауважив, попри провальну за суттю резолюцію Міністерство закордонних справ України в найкращих традиціях «совка» уже розповсюдило коментарі про «позитивну оцінку процесу реалізації амбітної програми реформ» та уточнило, що «антиукраїнські поправки були відхилені Асамблеєю».
«Але насправді бачимо черговий провал. Найперше – це фактично вимога надання особливого статусу Донбасу (зміни до Конституції в контексті Мінських домовленостей)», – зауважив націоналіст.
Крім того, він наголосив, що надто пильною була увага доповідачів ПАРЄ до незаконно ухваленого «мовного» закону в частині збереження встановлених Ківаловим та Колісніченком так званих «низьких бар’єрів для використання мов національних меншин», навіть у разі визнання закону неконституційним у Конституційному Суді – передає Gazeta.ua
«Ба більше, у фінальний текст резолюції увійшли ще кілька абсолютно неприпустимих тез: розкритиковано люстрацію – очищення влади, прописано «захист прав опозиції» в інтересах того ж таки «Оппоблоку», на один щабель поставлено злочини влади проти активістів Майдану і події в Одесі 2 травня 2014 року, засуджено заборону в’їзду в Україну одіозним московським журналістам», – зазначив лідер «Свободи». 
«У світі поважають сильних! А владу, яка не вміє обстояти справді національні інтереси та йде на такі поступки, називаючи їх «перемогою», треба якнайшвидше гнати!», – заявив Тягнибок.

Коментарi

Коментарiв