Портніков: Третя світова може початися через протистояння США і Китаю

295
Український публіцист, журналіст, політичний оглядач Віталій Портніков висловив думку, що Третя світова війна може початись не через Росію і країни Заходу, а через протистояння США і Китаю.

За словами Портнікова, зіткнення двох потужних країн стало цілком можливим через перемогу Дональда Трампа на президентських виборах у США.
«Із обранням Дональда Трампа новим президентом Сполучених Штатів у міжнародній політиці закручується інтрига, якої ще не було за післявоєнні десятиліття. Протистояння США і Китаю може призвести як до широкомасштабної економічної війни, так і до справжнього «гарячого конфлікту» із непередбачуваними наслідками», – наголосив у статті для Еспресо публіцист.
На його думку, новий Президент США Дональд Трамп зацікавлений у відносинах із російським Президентом Владіміром Путіним, оскільки саме очільник Кремля може стати учасником протистояння Америки з Китаєм.
«Конфронтація з Китаєм – це і є головний запит виборців Трампа, тих представників великого бізнесу, хто вважає, що Китай став серйозною економічною загрозою США», – підкреслив журналіст. 
Крім того, він нагадав про дзвінок Дональда Трампа до президента Тайваню Цай Інвень, зазначивши, що новий глава США знає, що робить. 

Коментарi

Коментарiв