Дмитро Тимчук: Чи скинемо ми мотузку, яку затягують на шиї України

385
 
«Опоблок» люто вимагає припинити тиск, який українська влада нібито робить на Віктора Пінчука після виходу його статті у The Wall Street Journal.
Я не прихильник конспірологічних теорій, однак дивимося на сукупність вкидань, що відбуваються в короткий період:
ПІНЧУК: Україна повинна піти «на болючі компроміси» заради миру з Росією! (Концептуальне і найнебезпечніше вкидання, оскільки під м’яким соусом пропонує Україні здати свої інтереси тимчасово, на «15-20 років», даючи за цей термін Росії не тільки повністю закріпити її нинішні «територіальні успіхи» в Україні, а й можливість повністю підім’яти нашу країну під себе);
САВЧЕНКО: єдиний спосіб мирного врегулювання – віддати Крим в обмін на Донбас! (Тупо, але ефективно, оскільки дає певній частині втомленого від війни українського суспільства відповідь на питання, як все це припинити, нехай цей крок – і в інтересах Москви. По суті – пазл в «концепції Пінчука»);
МЕДВЕДЧУК: відповідальність за зрив Мінських домовленостей – на Україні! (Направлено і на внутрішню, і на зовнішню аудиторію, мета – зняти з РФ будь-яку відповідальність);
ПУТІНСЬКІ ДАРМОЇДИ В ЄС: (в унісон Медведчуку) відповідальність за зрив Мінських домовленостей – на Україні, з Росії треба зняти всі санкції – і політичні, і економічні!
ОПОБЛОК: не можна засуджувати сумнівні з точки зору нацбезпеки заклики, «в Україні оголошена внутрішня «гібридна війна» проти громадянського суспільства»! Мовляв, будь-які спроби перешкоджати інформаційне вкидання – «це переслідування за відкритий виклад своєї громадянської позиції» (мене постійно розчулює, як вчорашні «риги», які посилено воювали з євроінтеграцією, зараз постійно закликають до «міжнародного співтовариства» і Європи зокрема. До слова – немає сумнівів, як вони голосуватимуть за виключення Савченко з Комітету ВР).
Не треба бути експертом, щоб розуміти: під політичну плутанину в ЄС і США йде потужна інформаційна атака на Україну в інтересах Путіна. Вищевказані випадки – не хаотичний набір заяв, і не збіг. Це стратегія.
Цілі цієї стратегії очевидні:
1) зняти з РФ відповідальність за події на Донбасі і перекласти на Україну;
2) змусити світ визнати анексію Криму руками самої України;
3) «обілити» Москву і змусити зняти всі санкції з РФ.
А якщо узагальнити – то змусити Захід дати Росії карт-бланш на будь-які дії в Україні, і без всяких наслідків для Путіна. Глобально – змусити Україну за всяку ціну бути в сфері впливу Росії. Шах і мат.
Зірвемо ми цю шахову комбінацію Путіна, що затягує мотузку на шиї України? Щиро вірю, що так.

Коментарi

Коментарiв