У МЗС зробили тривожну заяву про готовність Росії до повномасштабного нападу

316
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що російські війська поблизу українського кордону демонструють готовність Кремля до повномасштабного російського вторгнення в Україну.

«РФ намагається дестабілізувати ситуацію також вздовж кордону. Таким чином показуючи, що в будь-який момент російське вторгнення може набути більш масштабного характеру», – підкреслив Клімкін.
На цьому тлі він зауважив, що поки немає підстав для того, аби зустріч у «нормандському форматі» відбулася вже найближчим часом. 
За його словами, причин для переговорів немає, оскільки російська сторона блокує виконання Мінських домовленостей. Про це пише 5 канал
«За роботою над дорожньою картою ми нині перебуваємо значно далі від того, на що погоджувалась Росія під час саміту в Берліні, де було домовлено, що ми будемо послідовно працювати над дорожньою картою», – наголосив очільник МЗС. 
«Нині російська сторона це послідовно блокує. Тому виходити на політичний рівень – рівень міністрів найближчі тижні – без того, щоб ми мали якусь позицію для обговорення, я таких шансів на сьогодні не бачу», – підсумував дипломат.

Коментарi

Коментарiв