Близько 20 екс-посадовців часів Януковича несподівано визнали свою провину

284
Під час зустрічі зі студентами Національного університету «Києво-Могилянська академія» Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив нові деталі розслідування справи щодо екс-президента Віктора Януковича.  

За словами Луценка, близько 20 осіб із колишніх посадовців часів президентства Віктора Януковича визнали свою провину й уклали угоди зі слідством – передає УНН
«Відповідно до нового законодавства людина, яка звинувачена в особливо тяжких злочинах, які не стосуються іншої особи, тобто, не вбивство, не зґвалтування, не розбій, може укласти угоду зі слідством», – зауважив очільник ГПУ. 
«У нас на сьогодні близько 20 угод, які свідчать про те, що ці особи є членами злочинної організації на чолі з Януковичем, якими керували або Курченко, або Клименко, або інші діячі», – підкреслив Генпрокурор.
Крім того, він додав, що особи, які уклали угоду зі слідством і визнали свою вину, сплатили відповідні штрафи.
«Деякі штрафи доходять до 5 мільйонів доларів, занесених до бюджету. І дали покази на вище керівництво мафії. Процеси будуть не швидкими, але доказова база, я впевнений, у нас нормальна», – наголосив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв