Жебрівський відхрестився від пропозиції повернути «українські» землі у складі Росії

225
Очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський прокоментував свою обіцянку повернути «українські» землі у складі Росії. 

Нагадаємо, улітку минулого року Павло Жебрівський заявив, що Україні слід повернути «свої» землі, що перебувають у складі Росії. 
«Рано чи пізно ми повинні повернути споконвічно українські землі – Курщину, Брянщину, Воронежчину, Ростовщину і Краснодарський край. Це там, де є українська сутність, українська ментальність», − підкреслив тоді посадовець.
Коментуючи цю заяву в одному зі своїх інтерв’ю він зазначив, що незважаючи на те, що на Кубані, у Воронежі та Брянську все ще зберігся український дух, Україна не повинна зазіхати на ці території. Про це пише УНІАН
Він наголосив, що росіяни розповідають про те, що Крим – це російська земля, Донбас і так звана Новоросія – також. Водночас українці живуть у Воронезькій, Курській, Бєлгородській, Ростовській областях, Краснодарському краї, але ми не зазіхаємо на ці території.
«Нам би повернути своє – Донеччину, Луганщину, Крим, назад, у лоно української держави», – зазначив донецький губернатор. 
За його словами, спосіб, за яким діє Президент РФ Владімір Путін, намагаючись анексувати собі російськомовні регіони України, доведений до абсурду. 
«Я служив в армії, це були 1980-1982 роки. Зі мною служили хлопці з Кубані, і вони розмовляли українською мовою. У них були українські школи. Але – ми що, повинні говорити, що Кубань тепер потрібно анексувати? Ні. Але там є український дух, українська генетика і українські люди? Є. Так можна далеко зайти», – підсумував Жебрівський.

Коментарi

Коментарiв