Експерт: Трамп може домовитися з Путіним про активізацію «Мінська»

239
Директор Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко зробив прогноз щодо змін в американського-російських відносинах, і пояснив, як це відіб’ється на Україні. 

На думку Фесенка, нині слід зрозуміти, що в будь-якому разі поступок лише з боку США не буде.
«Переговори та певні домовленості з РФ будуть, але Трамп ніколи не говорив про послаблення санкцій, ішлося про поступки з обох боків, якщо є певна домовленість. Зокрема тут ішлося про зменшення ядерного потенціалу. Це прямий відвертий натяк, що поступок лише з боку США не буде», – підкреслив політолог у коментарі Слову і Ділу, аналізуючи позицію Сполучених Штатів щодо санкцій проти Росії. 
За його словами, спроби будуть – може початися певний діалог, буде ухвалено певні домовленості. Наприклад, про координацію дій у боротьбі проти терористів «Ісламської держави».
«Про це, ймовірно, буде достатньо легко домовитися», – стверджує експерт.
Коментуючи ситуацію щодо України, він спрогнозував, що США й Росія можуть домовитися активізувати реалізацію Мінських домовленостей: «Це фактично те, про що домовлялися й Керрі з Лавровим. Тут інше питання: як активізувати? РФ не йде на конструктивні компроміси».
Як він зауважив, нині дійсно точиться дискусія щодо компромісів, але проблема не в тому, що Україна не приймає пропозиції.
«Ми даємо цілком компромісні варіанти і щодо контролю над кордоном, і щодо гарантій безпеки на виборах. Головна проблема саме в тому, що РФ не приймає компромісів», – наголосив Фесенко. 
«Наразі великих проривів очікувати не варто. Скоріш за все, щодо України може бути домовленість лише в контексті реалізації Мінських домовленостей», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв