Привезти бійців «Правого сектора» – відомий музикант озвучив план щодо Донбасу

277
Лідер гурту «Воплі Відоплясова», громадський активіст Олег Скрипка в ефірі програми «Double Ять» заявив, що на місці чинної влади зовсім інакше чинив би під час окупації Донбасу та анексії Криму. 

За словами Скрипки, українська влада «проспала» окупацію Криму і Донбасу Росією.
«Якби я був керівником, я би мав свої шляхи. От, наприклад, ще до Донбасу була окупація, а ми проспали. Треба було діяти. Крим окупували, треба було окупувати Придністров’я, брати зброю і йти на Крим. Я би так робив. І мене, може, зняли б з влади, не дали би це зробити», – вважає артист.
На його думку, замість того, аби кричати «Слава Україні», слід було привезти бійців «Правого сектора» і провчити сепаратистів, які захоплювали будівлі у Донецьку та Луганську і влаштовували антиукраїнські виступи навесні 2014 року.
«Це треба було зробити. Але «блокувалося», «не пускали» – це з Києва було рішення. Можна було б будувати теорії. Тоді ще не було «Градів», а якби не було тих алкашів, що засіли клопами?», – зауважив музикант.
«У тебе на кухні заводяться таргани, і їх треба виводити. А якщо не вивести їх, то потім з’являються щурі, і руйнується будинок», – резюмував активіст.

Коментарi

Коментарiв