Тимошенко облила брудом Яценюка і відхрестилася від об’єднання з іншими політсилами

198
Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко запевнила, що більше не об’єднуватиметься з жодною політичною силою, аби не нести відповідальність за дії інших політиків.

Відповідну заяву нардеп зробила в ефіру на телеканалі NewsOne.
Тимошенко зізналася, що шкодує про те, що свого часу підтримала на президентських виборах Віктора Ющенка, а також дала згоду на об’єднання з Арсенієм Яценюком, який «на потужності «Батьківщини» пройшов у парламент, провів своїх корупціонерів і став Прем’єр-міністром».
«Жодного об’єднання і жодного взяття на себе відповідальності за інших людей, в яких я зараз навіть упевнена. Не можна ні за кого давати гарантії», – стверджує лідерка «біло-сердечних». 
За її словами, партія співпрацюватиме виключно з демократичними силами та політиками.
«У «Батьківщини» є партнери: ми абсолютно чітко співпрацюємо, наприклад, з Валентином Наливайченком і будемо йти разом. Ми співпрацюємо з Сергієм Тарутою – в нас спільні погляди. Ми будемо знаходити таких людей, але я особисто ні за кого більше брати відповідальність не буду», – зазначила Юлія Володимирівна. 
Крім того, вона заявила про можливість знизити тарифи на газ до 100 доларів за 1 тисячу кубометрів за умови ухвалення законопроектів про закриття офшорів та відставки уряду.
«Потрібно знизити тарифи до 100 доларів за тисячу кубічних метрів. Це можна буде зробити за тиждень після відставки уряду», – запевнила Тимошенко. 

Коментарi

Коментарiв