Журналіст: Савченко працює не в команді держави Україна – це факт

206
Український журналіст Роман Цимбалюк, який нині працює кореспондентом від УНІАН у Москві в інтерв’ю Новому времени запевнив, що народна депутатка Надія Савченко стовідсотково працює не на Україну. 

«Феномен Савченко є дуже цікавим у російському інформаційному просторі. Поки вона сиділа в тюрмі, вони її називали «злочинницею», «вбивцею». Під час судових засідань запитували: як ви могли вбивати наших хлопчиків? Але після того, як вона вийшла на свободу, наші «колеги» з російських телеканалів, коли розповідають про неї, вже не згадують, що її було визнано російським судом винною у вбивстві їхніх журналістів», – підкреслив Цимбалюк. 
За його словами, її заяви, навпаки, використовують для того, аби продемонструвати, що в Україні все не дуже й погано.
Журналіст зауважив, що одною з основних проблем, які створила Савченко після свого звільнення, є те, що українські політики стали набагато обережніші у захисті політв’язнів. Відтак, тепер вони побоюються, що хтось виявиться не таким уже й героєм – усі почнуть героїзувати людину, а виявиться, що вона не герой, і від цього страждає процес звільнення бранців.
«Те, що Савченко працює не в команді держави Україна – це факт. Щодо того, що вона працює з Медведчуком (кум президента Росії Владіміра Путіна Віктор Медведчук – ред.) – про це говорять навіть люди, які працюють з Адміністрацією Президента РФ», – запевнив він. 
«Особливо мені цікаво було чути докір у бік Медведчука, що він отримав такий розкручений бренд, як Савченко – і так тупо його «злили» буквально кількома непродуманими заявами і діями. Під неї треба було створити цілий штат піарників, які робили б те саме, але набагато грамотніше. Як мінімум, дивно з її боку говорити, що бойовики – не чорти, коли вони продовжують стріляти і вбивати наших солдатів. Мені здається, з точки зору здорового глузду та політтехнологій ці два фактори поєднати неможливо», – зауважив кореспондент. 
Крім того, він підкреслив, що відповідну інформацію чув від інших, а оскільки не працює в її штабі, поки важко стверджувати, що риторика Савченко насправді може належати Віктору Медведчуку.
«Я думаю, всі чудово розуміють, що з нею працюють якісь люди. Навіть одна з її перших прес-конференцій – вона ж читала усе з папірця. А ці фрази на кшталт «я бачила секретні документи, що Порошенко винен у втратах під Дебальцевим, в Іловайському котлі». Можна фонтанувати такими фразами, говорити, що скрізь зрада, але в будь-якій війні неможливо обійтися без жертв», – стверджує Цимбалюк.
«У кожного генерала та керівника є своє кладовище. Це звучить цинічно та страшно, але це факт. Під час війни завдання протиборчого боку – максимально дискредитувати керівництво держави та зробити його безголовим, некерованим. З таким супротивником розправитися набагато простіше. І Савченко, як у минулому військовослужбовець, має це розуміти», – підсумував журналіст.

Коментарi

Коментарiв