Методи роботи з фракціями не змінилися з часів «чорної бухгалтерії» – нардеп

275
Народний депутат України, очільниця парламентського підкомітету з питань законодавчого забезпечення роботи виконавчих органів влади Наталія Новак пояснила, чи має реальні підстави заява нардепа-втікача Олександра Онищенка про корупцію всередині ВРУ.

За словами Новак, заява Онищенка про те, що у нього були особливі відносини з Кононенком і про корупцію всередині парламенту дійсно має підстави. 
«Навряд чи змінилися методи роботи з фракціями з часів, коли ми знаємо «чорну бухгалтерію» Януковича, і багато хто підтверджує, що був такий стиль роботи, і зараз, швидше за все, я можу сказати, що – так», – підкреслила в ефірі 112 парламентар.
Як вона зауважила, складність полягає у визначенні фігурантів отримання грошей. 
«Особисто зі мною було два дзвінка з АП. Але оскільки намагаються, щоб з депутатами говорили або їхні друзі, або близькі люди – то людині, коли у нього питають, а хто ж пропонував, не хочеться підставляти людей, з якими він в добрих, нормальних відносинах. Або коли стосується погроз, наприклад, тому що я є активістом боротьби за Нікольську слобідку – проти забудови берега Дніпра», – розповіла нардеп.
Так, за її словами, можуть пропонувати квартиру, що також роблять через друзів. 
«Погрози нашому активісту теж відбуваються через друзів. Це щодо Микільської слобідки. А щодо голосування, наприклад, за Конституцію: «Що ти хочеш?». Якщо б я сказала, що я хочу, то тоді б розмова продовжилася. Я чула від колег, які перебувають у фракції «Воля народу», що там набагато краще, ніж у фракції «БПП», тому що дивіденди, які отримує фракція «Воля народу», значно більші», – стверджує очільниця комітету ВРУ. 
Як вона запевнила, конкретних прізвищ не називають, але такі процесі однозначно відбуваються. 
«Не обов’язково це можуть бути гроші – це можуть бути преференції у вирішенні якихось бізнес-інтересів, просування знайомих, близьких, друзів на якісь посади. Питання вирішуються по-різному, але я думаю, що звинувачення Онищенка не безпідставні. Це типова політична корупція, яка процвітає у стінах ВРУ», – підсумувала Новак.

Коментарi

Коментарiв