Кремль прагне зруйнувати Україну зсередини – політолог про можливу війну

282
Директор Центру суспільних відносин Євгена Магди проаналізував можливість повномасштабного вторгнення російської військ в Україну. 

Магда зауважив, що демонстрація готовності до вторгнення в Україну для Росії уже далеко не новий фактор політики. Нині ж «рішучість» Кремля підігрівається зміною влади у США та тривожними для України тенденціями всередині провідних країн ЄС, де набирають силу проросійські політики.
«Однак я переконаний, що Кремль все ж робить ставку на руйнування України зсередини, усвідомлюючи, що позитивні зміни всередині нашої країни зроблять її сильнішою», – наголосив у коментарі 24 експерт. 
«Вочевидь, що на нас очікує немало психологічних атак з боку Росії, тому нашим політикам треба якнайшвидше формувати національні інтереси та відстоювати їх», – підкреслив фахівець.
На його думку, Україна повинна готуватися до можливої зміни формату переговорів «нормандської четвірки» з об’єктивних причин. Зокрема, слід шукати нові напрацювання, нових потенційних учасників переговорного процесу.
«Проте варто розуміти, що переговори по врегулюванню ситуації на Донбасі будуть плідними лише за участі Росії. Тому «нормандський формат» зарано ховати», – запевнив політолог.

Коментарi

Коментарiв