У Яценюка відповіли Тимошенко: «Мрія про «ширку» з Партією регіонів здійснилася»

269
У «Народному фронті» відповіли на заяву лідери «Батьківщини» Юлії Тимошенко, у якій вона відхрестилася від подальших об’єднань політсил у парламенті.

Як заявили у «Народному фронті», заява Юлії Тимошенко є «констатацією очевидного факту, що сьогоднішній союз Тимошенко з «Опозиційним блоком» і надалі працюватиме у жорсткій спайці і не розширюватиме свого складу». 
«Спільні голосування фракцій «Батьківщини» й Опоблоку у парламенті, зафіксовані незалежними моніторинговими службами, доводять, що Тимошенко нарешті здійснила свою давню мрію про «ширку» з Партією регіонів… Про прямі стосунки і співпрацю Тимошенко з Віктором Медведчуком ходять цілі легенди», − ідеться у заяві «НФ».
Крім того, у політсилі стверджують, що таке союзництво – «серйозний виклик для України», яка втрачала свободу як держава «через внутрішню боротьбу за владу, спираючись на російські фінанси і підтримку».
«…Після призначення Арсенія Яценюка прем’єр-міністром прагнення до влади Тимошенко привело її у табір тих сил, які не є українськими, і вона зайнялася системною руйнівною роботою проти країни… «Народний фронт» звертається до Тимошенко із закликом припинити говорити неправду», − підкреслили в партії. 
Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко зізналася, що шкодує про те, що свого часу підтримала на президентських виборах Віктора Ющенка, а також дала згоду на об’єднання з Арсенієм Яценюком, який «на потужності «Батьківщини» пройшов у парламент, провів своїх корупціонерів і став Прем’єр-міністром».

Коментарi

Коментарiв