Путін заковтнув наживку аж до кишечника – ізраїльський політолог

339
Відомий ізраїльський політичний експерт Соломон Манн прокоментував телефонну розмову президентів США і Росії Дональда Трампа і Владіміра Путіна.

Як зауважив Манн, останні вихідні Трамп використав масових переговорів по телефону з главами держав. Так, новопризначений Президент США поговорив із канцлером ФРН Анґелою Меркель, Президентом РФ Владіміром Путіним і Прем’єр-міністром Австралії Малколмом Торнбулом. 
Крім того, раніше він поговорив із Прем’єром Великої Британії Терезою Мей і Прем’єром Японії Сіндзо Абе. У понеділок минулого тижня Трамп поговорив із Прем’єром Ізраїлю Бінбяміном Натаніягу, а в середу – з Президентом Мексики Пенья Ньєто. 
«Розмови дуже тривалі – до години, у присутності всієї стратегічної команди Трампа. Російська преса в повному захваті. Мовляв, «червоний телефон ожив!», – підкреслив у своєму Facebook політолога. 
«Мені подобається підхід Дональда Трампа – він говорить по телефону у присутності всієї команди, враховуючи віце-президента, і вони тепер можуть спокійно робити свою справу не запитуючи боса, оскільки він продемонстрував всім свою політику», – висловив думку експерт. 
За його словами, саме так вчиняють бізнесмени – це економить багато часу і дає можливість топ-менеджерам виявляти самостійність у рамках головної лінії.
«Наважуся припустити про що йшла розмова з Путіним: про ДГІЛ, про колективну безпеку і ядерне роззброєння, про можливість скасування санкцій і потепління у відносинах», – вважає політолог. 
«По тому, як радіє російська преса і який задоволений вигляд у Путіна, я роблю висновок що наживка заковтнута аж до кишечника. Браво, Трамп!», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв