Історик: Своїм найважливішим завданням Путін вважає відновлення СРСР

237
Російсько-американський історик Юрій Фельштинський назвав основні стратегічні плани Президента РФ Владіміра Путіна.

Експерт запевнив, що найважливішим завданням Путін вважає відновлення СРСР. Щоправда, для реалізації цього плану він планує розпустити Північноатлантичний альянс.
«Для виконання завдання №1 має бути попередньо реалізоване стратегічне завдання №2 – формальний розпуск НАТО або анулювання 5-ої статті статуту НАТО, що передбачає взаємодопомогу країн-членів НАТО в разі нападу на одну з учасниць договору. Виконання цього завдання покладено на криголам по імені «Трамп» – на американського президента, який взяв на себе перед Путіном певні зобов’язання», – підкреслив у статті для Апострофа історик.
За його словами, серед зобов’язань є скасування санкцій проти Росії, визнання анексії Криму і вихід Сполучених Штатів із НАТО.
«Решту за Трампа доробить Путін, оскільки без американської ядерної парасольки і 5-го пункту статуту НАТО Європа виявиться беззахисною перед лицем Росії», – вважає фахівець.
«І якщо цей сценарій комусь здається занадто примітивним і песимістичним – хочу нагадати, що у 2013 році не менш фантастичним виглядав сценарій захоплення Росією Криму і Східної України», – підсумував Фельштинський.

Коментарi

Коментарiв