У Міноборони оприлюднили деталі загострення під Авдіївкою

236
Міністр оборони України Степан Полторак розповів про ситуацію в районі Авдіївки на тлі серйозного загострення напередодні. 

29 січня у Міністерстві оборони повідомили, що під час ранкової атаки сепаратистів загинули 3 учасників АТО, ще один український військовий отримав поранення. Є поранені і серед мирного населення міста.
Спочатку штаб АТО повідомляв про трьох поранених українських військових, потім – трьох загиблих і одного пораненого. Щодо втрат у супротивника, то прес-офіцер українського штабу Леонід Матюхін запевнив, що вони значно більші, проте не навів навіть приблизну цифру. 
За інформацією журналіста Юрія Бутусова, була знищена ціла група російських найманців. 
Очільник Міністерства оборони України Степан Полторак запевнив, що ситуація в района Авдіївки контрольована, хоча і дуже складна. 
Як він підкреслив, силам АТО вдалося не тільки припинити штурм бойовиками Авдіївської промзони, а й зайняти важливу посаду, що має стратегічне значення.
«Сьогодні є серйозне загострення в районі Авдіївки: вранці терористичні угруповання почали обстріл, а потім дві групи ворога по 25-30 чоловік кожна, почали штурмові дії наших позицій», – зауважив глава Міноборони. 
«На одній з позицій це просування було зупинене військовослужбовцями Збройних Сил, а на другій – наші військовослужбовці перейшли в наступ і зайняли важливий пост, який має стратегічне значення. На жаль, серед наших військовослужбовців є втрати. Ситуація в районі проведення АТО складна, але контрольована», – повідомив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв