Ціль Кремля – захоплення всієї України – Геращенко

231
Перший заступник спікера Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що Росія і «маріонеткові керівники республік» заблокували виконання Мінських домовленостей, оскільки Кремль не збирається поки що виходити з Донбасу.

«Виконання Мінських домовленостей було заблоковано РФ і маріонетковими «керівниками республік», і тому, що РФ не збирається поки що виходити з Донбасу (але мета Москви – це не підкорення шахтарського краю, а вся Україна), і тому, що Кремль відверто чекав, що нова адміністрація в США може бути більш лояльною», – підкреслила у своєму Facebook політик.
Крім того, вона висловила думку, що Кремль ще й чекає , що 2017 рік принесе більш лояльні уряди в низці європейських країн.
«Саме тому з вересня фактично заблоковано питання звільнення заручників. Для Москви – це козир у торгах за зняття санкцій. Мова йде й про політв’язнів у РФ, і про заручників на окупованих територіях. Погано, що світ дозволяє Кремлю , що більше двох років незаконно утримує українців, використовувати заручників як елемент торгу», – наголосила дипломат. 
За її словами, у цьому контексті дуже важливою є солідарна позиція країн ЄС, що санкції мають тривати до повного виконання Мінських домовленостей, тобто, до повернення Україною контролю над кордоном, а безпекові та гуманітарні питання мають бути першочерговими.
«Про це вже заявили лідери Німеччини, Франціі, Великої Британії», – нагадала Геращенко. 

Коментарi

Коментарiв