Міністр із питань окупованих територій працює на ворога – екс-генпрокурор

291
Суддя Конституційного Суду (2006- 2015 років), перший Генеральний прокурор України Віктор Шишкін звинуватив міністра з питань тимчасово окупованих територій Вадима Черниша у роботі на країну-агресора.

22 січня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій пояснило різницю між поняттями «окупація» і «ефективний контроль», посилаючись на норми міжнародного права. Так, у відомстві заявили, що «країна-агресор здійснює ефективний контроль» на Донбасі.
За словами екс-генпрокурора, заява Вадима Черниша про ефективний контроль Росії на Донбасі може свідчити або про те, що він не розуміє, про що говорить, або він свідомо вводить суспільство в оману. Про це він розповів у коментарі Гордону
Шишкін підкреслив, що насправді у міжнародному праві не існує терміну «ефективний контроль», який використав міністр при згадці окупованих районів Донецької та Луганської областей.
«Я думаю, це вигадки наших занадто розумних чиновників. На Донбасі звичайна окупація. Є навіть закон Верховної Ради, в якому про це йде мова. А ці заяви – звичайний колабораціонізм. Вони робляться чиновниками для того, щоб полегшити собі контрабандну діяльність», – запевнив експерт.
Також він зауважив, що, заявляючи про ефективний контроль Росії на Донбасі, Черниш суперечить сам собі.
«Взагалі у чиновників дивна логіка. Якщо ми говоримо про звільнення територій, то потрібно розуміти, що звільнити можна тільки щось захоплене. І якщо Донбас, за словами того ж Черниша, що не окупований, то як можна проводити операцію по його звільненню?», – наголосив колишній суддя КСУ. 
«Людина, робить такі заяви або не розуміє, про що говорить, або свідомо вводить нас в оману. Таким чином він працює на ворога. Черниша треба садити як колаборанта. Відкривати кримінальну справу і садити», – резюмував Шишкін.

Коментарi

Коментарiв