У США підраховують, чи виживе Путін після ядерного удару – ІноЗМІ

190
Згідно зі звітом, який готують американські спецслужби і Стратегічне командування Збройних Сил, у США оцінюють шанси лідерів Росії і Китаю вижити при ядерному ударі.

За інформацією Bloomberg, спецслужби США готують доповідь про шанси керівництва Росії і Китаю вижити і зберегти оперативний потенціал при нанесенні ядерних ударів по території цих країн.
Запит на проведення такого дослідження скерували члени Конгресу США від Республіканської та Демократичної партій ще за президентства Барака Обами.
Видання зазначає, що спецслужби повинні з’ясувати ймовірність виживання керівництва обох країн, збереження командних функцій, контролю над ситуацією і принципу «безперервності у виконанні державних програм». 
Крім того, звіт повинен враховувати координати розташування і опис «наземних і підземних об’єктів» забезпечення безпеки «політичного й військового керівництва Російської Федерації та Китаю, а також їх оперативних штабів «на період кризи і військового часу». 
У Стратегічному командуванні Збройних Сил Сполучених Штатів Америки уточнили, що на етапі підготовки звіту передчасно розголошувати якісь його деталі.

Коментарi

Коментарiв