Обстріли і втрати: навіщо Росії штурм Авдіївки

256
Політичний експерт Віктор Каспрук проаналізував інформацію щодо штурму Авдіївки та наступу бойовиків на позиції ЗСУ.

За словами Віктора Каспрука, найбільш імовірно, що нині Росії потрібна якась локальна перемога, щоб тиснути на Україну та показати «російську міць» у першу чергу США.
«Із точки зору здорового глузду та ресурсів, вести посилені бойові дії немає сенсу. Однак у політичній перспективі після переговорів із Трампом до моменту особистої зустрічі з ним Кремль намагатиметься довести США, що Україна – штучна держава. Україна має встигнути зробити перший крок», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу політолог.
Він додав, що зазвичай домовленості про зустріч тривають довго, й у цей проміжок українська дипломатія має спрацювати на випередження.
«Трамп як успішний бізнесмен зможе зрозуміти лише сильну та активну позицію. Українське лобі, яке є в США, має зробити крок на випередження», – запевнив фахівець.
Так, за його словами, наступ на позиції українських Збройних Сил – це частина багатоходівки Кремля.
«Росія потрібно дестабілізувати ситуацію в Україні перед зустріччю з Трампом. Але, по-перше, є шанс, що зустріч Трампа з Порошенком відбудеться раніше, а по-друге, можливості Росії зараз обмежені», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв