Ляшко вимагає від НАБУ розслідувати заяву про розбірки Порошенка й Ахметова

371
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від Національного антикорупційного бюро України розслідувати заяву нардепа-втікача від «Волі народу» Олександра Онищенка про те, що Президент Петро Порошенко нібито вимагав у бізнесмена Ріната Ахметова 200 мільйонів доларів за зняття арешту з рахунків «Нафтогазвидобування». 

«Онищенко відверто розказав, як Порошенко разом із Тимошенко роздерибанили посаду міністра екології України, на яку призначили юриста Онищенка. Я повністю підтверджую правдивість заяв Онищенка саме про цю корупційну історію, бо волею випадку опинився в її епіцентрі», − заявив у своєму Facebook Ляшко. 
«Я вимагаю від НАБУ ретельно розслідувати цей епізод корупції Порошенка-Онищенка-Тимошенко і готовий повідомити всі відомі мені факти. Продавати посади міністрів, як це зробила Тимошенко – це не просто злочин, а вища міра аморальності, особливо після Революції гідності», – зазначив очільник «радикалів». 
Раніше одне з українських видань оприлюднило розповідь Онищенка про те, як Порошенко нібито за допомогою міністра екології Ігоря Шевченка намагався повернути компанію «Нафтогазвидобування», власником якої є бізнесмен Рінат Ахметов. За інформацією ЗМІ, рахунки компанії було заарештовано, оскільки це не вдалося. 
Водночас раніше у коментарі виданню Kyiv Post Ахметов наголосив: «Заява депутата Онищенка про те, що за зняття арешту з рахунків компанії «Нафтогазвидобування» у мене нібито вимагали гроші, абсолютно не відповідає дійсності».
За словами бізнесмена, арешт був знятий у законному порядку, через суд.
Нагадаємо, Олександра Онищенка і ще 20 осіб підозрюють у махінаціях з газом держкомпанії «Укгазвидобування». Нині він переховується від українських правоохоронців і заявляє, що володіє чотирма кейсами записів із матеріалами, які компрометують Петра Порошенка і його наближених. 

Коментарi

Коментарiв